החברים במגני הים

ויזואל מוביל

מועדון ריף

מועדון ריף הוקם בשנת 1996 כמועדון לצלילה ולגלישה והפך עם השנים לבית חם לאנשי ים מכל הארץ. במהלך השנים הסמיך המועדון אלפי צוללנים בכל הרמות. כיום נמצאים בצוות המדריכים של המועדון  אנשים שהתחילו את דרכם במועדון והם עובדים לצד מדריכים שעברו את הכשרתם בקומנדו הימי שם למדו לצלול. מועדון הגלישה מכיר לאלפי אנשים מידי שנה את עולם הגלישה בעזרת  מדריכים מקצועיים, שרובם התחילו את דרכם בריף ועם השנים הפכו לגולשים טובים שחלקם משתתפים באליפויות הארץ וחלקם מדריכים מקצועיים, בוגרי הכשרה להדרכת גלישה של ארגון הגלישה הישראלי במכון וינגייט.

על דגלו של המועדון חרוטים ערכי לימוד וסבלנות חינוך למקצועיות, חברות ומעל הכל בטיחות, לכלל מרכיבים אלו דואגים מדריכי המועדון ומנהליו שהם גאוותנו הגדולה. הם אלה שיוצרים את תחושת הבית החם והאוזן הקשבת לכל אחד שנמצא במועדון.

העמותה לקידום גלישת הגלים והספורט הימי באשדוד

העמותה  הוקמה ב-2004 על-ידי גולשים ותיקים ושוחרי ים. פועלת לקידום גלישת הגלים במגוון היבטים, ומהווה את הגורם המשמעותי ביותר המייצג והמקשר בין הערייה לבין קהילת גולשי הגלים בעיר. העמותה נהנית משיתוף פעולה חסר תקדים וייחודי עם ראש עיריית אשדוד, עם מנכ"ל העיריה ועם רשות הספורט. וכיום מבוצעת השקעה של ממש בענף גלישת הגלים בעיר. העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם מועדוני גלישה מהארץ ומחו"ל וזוכה לתמיכה של בתי עסק רבים ואנשי עסקים מאשדוד ומחוצה לה.

העמותה קוראת לכל המעוניין לקחת חלק בפעילותה להצטרף ולתרום למען המטרה.

 לדף הפייסבוק של העמותה

במבו סרף

הצוות המנוסה של במבו סרף, מציע הדרכה אישית/קבוצתית, על-ידי מדריכי גלישה מקצועיים ועטורי פרסים בתחום הגלישה, בארץ ובחו"ל. בראש הצוות, עומד אמור קנצפולסקי, אלוף ישראל לשעבר בגלישת גלים ואחד מבכירי וותיקי הגולשים בישראל. מדריכי הגלישה של במבו סרף, יכירו לכם את הסביבה הימית, את עקרונות הגלישה ויסיעו לכם להתמקצע בתחומי הגלישה אותם תבחרו (גלישת גלים, גלישה סאפ וכו'). בנוסף לקורסי הגלישה, החוגים ומחנות הקיץ, במבו סרף מזמינים אתכם ליהנות מחנות ציוד הגלישה, אשר מציעה קניית והשכרת ציוד לכל הרמות ובמחירים נוחים.

לאתר במבו סרף

BICYC- BE UNIQE

בייסיק הוקמה מתוך תשוקה לייחודיות, ולהכנסת העיצוב האישי והשיקי שלנו גם לאופניים החשמליים. כך נולד לו ציפוי הבטרייה המסוגנן. החומרים בהם משתמשת בייסיק הם איכותיים, עמידים וטובים ומאחורי העיצובים המקוריים עומדים המעצבים הכי טובים בארץ.מתוך אהבה לרחובות ולערים בישראל, הכל בבייסיק כחול לבן (חוץ מהלוגו!).

לאתר בייסיק

מועדון הגלישה הישראלי

מועדון הגלישה הישראלי הוקם במטרה למסד את היסטוריית הגלישה בישראל ולספק בית חם ומפנק לגולשי ת״א הוותיקים והצעירים כאחד. את מועדון הגלישה הישראלי הקימו גלי זינר וברי זינר, להנצחת הסיפור ההיסטורי ההוא שמזכיר מאין באנו ומוביל אותנו באשר נלך. במועדון הגלישה הישראלי מאמינים בעוצמתו של הים וביכולתו להעניק לאנשים חיבור לעצמם ולטבע ועושים הכול כדי להעצים את חוויית הים.

לאתר מועדון הגלישה הישראלי

מועדון שיט שדות ים

הימיה בשדות ים, שהפכה בשנות ה-60 להפועל שדות ים, והעוסקת בחינוך ימי, החלה את דרכה כחלק ממערכת החינוך בקיבוץ היושב לשפת הים. עם השנים התפתח הספורט הימי התחרותי בארץ, ואיתו עלה ופרח המועדון, שהעמיד שייטים ברמה בין-לאומית. יעידו על-כך 45 המדליות הבינלאומיות הכוללת מדליות אולימפיות, מדליות באליפויות עולם ובאליפויות אירופה, המפארות את רשימת ההישגים.  בבסיס ההישגים נמצאת התשתית החינוכית הענפה של קבוצות השייטים הצעירים, המתנסים במגוון כלי שייט לבודדים ולצמדים, והצומחים עד לצמרת הנבחרות המייצגות את מדינת ישראל בתחרויות ברחבי העולם.

לדף הפייסבוק של מועדון השייט שדות ים

מועדון גלישה פרי-גל

חברת פרי-גל ציוד לספורט ימי מנוהלת ע"י מתי פרידמן, מורה לחינוך גופני וימאות. לשעבר אלוף אירופה ומאמן נבחרת ישראל בגלישת רוח. החברה החלה את פעילותה בתחום המסחרי ב- 1980 ובמקביל מנהלת חנות ומועדון גלישה במרכז הימי קיסריה, שבחוף שדות-ים. במקום נמצא גם בית הספר לגלישה הגדול בארץ בו למדו אלפי גולשים מכל רחבי הארץ. מרכז הימי קיסריה – מועדון הגלישה והשייט הגדול בארץ, המונה מעל לאלף חברים וגולשים.

לאתר מועדון הגלישה פרי-גל

מועדון גלישה דדי'ז

מועדון גלישת גלים וסאפ הפעיל כל השנה. המועדון מציע קורסי גלישה, שיעורים פרטיים, קבוצות חתירה, קייטנות גלישה, אירועים פרטיים ועוד. המועדון ממוקם במרכז הימי בשדות ים, עובד בשיתוף מלא עם מפעל הגלשנים של דדיז. המועדון כולל חנות גלישה עם גלשנים, ביגוד, חליפות ומוצרים נלווים.

לאתר מועדון הגלישה דדיז

חברת SURF DEAL

"סרף דיל" היא חברת הגלישה היחידה בישראל, אשר מציעה מגוון חבילות ליעדי הגלישה החמים בעולם!

החברה פעילה במגוון יעדים ופועלת על מנת לספק את השירות הטוב ביותר והנוחות המושלמת למטייל. ב"סרף דיל" ממשיכים לחקור אחר אתרי הגלישה הטובים בעולם, על מנת לספק חופשות במגוון רחב של יעדים ונוחות בלי פשרות.

לאתר הבית  לעמוד הפייסבוק ולאינסטגרם

עמותת נירים

עמותת נירים הוקמה ב-2003, לזכרו של לוחם שייטת 13, ניר קריצ'מן ז"ל, שנפל במבצע "חומת מגן" ב-2002. העמותה שמה לה למטרה להיות נושאת הדגל בכל הנוגע לחינוך למצוינות של נוער ישראלי בסיכון גבוה, שנשר, או נמצא בסכנת נשירה, ממסגרות חינוכיות פורמאליות.

מאז הקמתה, נירים יוזמת ומפעילה, בחסות שייטת 13, תכנית חינוכית-טיפולית בשתי מסגרות ייחודיות: כפר הנוער נירים (פנימייה לבני נוער שהוצאו מביתם בצווי בית משפט) ונירים בשכונות (תכנית בתוך הקהילה). הכלי המרכזי של העמותה הוא הטיפול בשטח (Wilderness Therapy).  התכנית מורכבת ממסעות, סדנאות שטח והישרדות, ספורט אתגרי ועוד. התמודדות בני-הנוער עם הקושי הפיזי והמנטלי, מהווה מנוף לבניית תחושת מסוגלות חזקה ביותר ומאפשרת להם לפתח אמון ביכולתם לגבור על המכשולים שהחיים האמתיים מציבים להם.

לאתר עמותת נירים

בית ספר "חופית", ראשון לציון

בית הספר "חופית" ממוקם על חוף ימה של ראשון לציון ומונה 280 תלמידים. בבית ספר, הים על כל אוצרותיו נחשב למשאב ללמידה משמעותית, רלוונטית וחווייתית ומקור להעצמה אישית. בבית הספר מקיימים יחסי גומלין מיטביים בין הקהילה ובין הטבע בכלל והים בפרט, מתוך אמונה בחובה ובזכות לשמור על המערכת הימית המהווה משאב חברתי, כלכלי וסביבתי לדורות הבאים. תכנית הלימודים מאגדת את הפן החברתי, הקהילתי, התרבותי והערכי ומעניקה לתלמידים כלים ליזום, ליצור ולפעול למען הקהילה. בית-הספר מעודד מעורבות של התלמידים בקהילה, במסגרת זו הצטרף בית הספר  ל"מגני הים" של עמותת צלול.

לאתר בית הספר

קאנטרי סרף קלאב

ביה"ס לגלישה קאנטרי סרף פועל מ- 2006 בחוף הצוק, ת"א. במהלך השנים צברנו וותק ומוניטין של בית ספר לגלישה איכותי. אנו מתמקדים בהדרכה מקצועית של גלישת גלים וסאפ, תוך שימת דגש על הנאה, בטיחות, יחס אישי, כבוד והערכה לסביבה ולחברים, מה שנותר לכם זה רק לעשות חיים :). בנוסף להדרכת גלישה, חשוב לנו להעניק ערך מוסף: שמירה על ניקיון הים, החופים והסביבה הימית, תזונה נכונה, חיים פעילים ובריאים וחיזוק והגמשת הגוף באמצעות פעילות ספורט מגוונת. ב"קאנטרי" אנו חיים בשביל הגלישה ורוצים לחלוק מתנה זו עם כלל הציבור. בית הספר פועל בכל ימות השנה.

לאתר קאנטרי סרף קלאב

ד"ר סרף

המקום לקבל ולחלוק מידע וידע מקצועי בכל מה שנוגע לגלישת גלים. יבוא ציוד פרימיום של המותגים המובילים בעולם הגלישה, הפקות תוכן ותחרויות גלישה וסקייטבורד. נסיון מקצועי של 20 שנה בתחום.

לאתר של ד"ר סרף

 

איגוד הטריאתלון

איגוד הטריאתלון הינו עמותה הפועלת במטרה לקדם ולפתח את ענף הטריאתלון בישראל. באיגוד חברים כ-2,500 ספורטאים בני 6 עד 80 העוסקים בספורט זה ברמה חובבנית וברמה מקצועית. טריאתלון הינו ענף אולימפי אתגרי, המשלב שלושה ענפי ספורט אישיים: שחייה, רכיבה על אופניים וריצה. במרחק האולימפי מבצעים הספורטאים 1.5 ק"מ שחייה, 40 ק"מ אופניים ו-10 ק"מ ריצה. בתחרויות נערכים מקצים למרחקים קצרים יותר המותאמים לגיל וליכולת. הים הינו סביבת האימון וסביבת התחרות הטבעית של ספורטאי הטריאתלון ולכן הם זקוקים לו צלול ונקי.

לאתר איגוד הטריאתלון הישראלי

הגל שלי – תכנית התפתחות אישית באמצעות גלישת גלים

גלישת גלים מהווה ספורט אתגרי מרתק המשלב התמודדות, למידה והתנסות. מטרת התכנית היא להשתמש בגלישת הגלים כבכלי חינוכי, המסייע לבני הנער ומכשיר אותם להתמודד עם אתגרים ולחוות הצלחה. ההתנסות יוצרת חוויה מעצימה המשליכה על כל תחומי החיים. המטרה היא לא לוותר, להתמיד וכך להצליח. כמו בים, כך גם בחיים. במסגרת התכנית אנו לומדים יחד להכיר את הים, את הגלישה ובעיקר את עצמנו. התכנית פועלת בשיתוף פעולה מלא עם הצוות החינוכי בבית הספר/ בפנימייה/ ביחידה לקידום נוער. בוגרי התכנית רשאים לשאול גלשן לתמיד ובחינם. מצטייני התכנית מוכשרים בוינגייט בקורס הדרכת גלישה ומשמשים כאחים בוגרים.

לאתר הגל שלי

WoOdie משקפי שמש סביבתיים

ב- WoOdie מאמינים שחשוב לשמור על החיבור לטבע ולשמר ככל האפשר את מה שכבר קיים, על מנת שנוכל להמשיך וליהנות ממנו. האג'נדה הסביבתית שמנחה את WoOdie הובילה ליצירת  משקפי שמש  שנושאים ערכי מיחזור, הפחתה במקור ושימוש חוזר. משקפי השמש, העשויים מעץ טבעי וממוחזרים מקרשי סקייטבורד ישנים, מאופיינים בתכונה ייחודית של ציפה בים ובבריכה, שהפכה אותם לפופולאריים בקרב "משתמשי ים" שונים (גולשים, שחיינים וכד'). WoOdie מחזירה לקהילה ולטבע באמצעות פעילותה ותרומתה למען שמירה על ים צלול וכן באמצעות נטיעת עץ על כל זוג משקפיים שנמכר.

לאתר WoOdie

מועדוני לב הים

מועדוני לב הים נחשבים למובילים בישראל, מבחינה מקצועית ומבחינת מגוון כלי השייט שהם מפעילים. מאז הקמתם ב-1983 הם משמשים כבית חם לעוסקים בספורט הימי. עד היום הכשירו המועדונים למעלה מ-40,000 נשים, גברים וילדים בתחום השיט ופתחו בפניהם עולם חדש ומרגש, מלא אתגרים וסיפוק. בתי הספר של מועדוני "לב הים" מקיימים סדנאות וקורסים בסיסיים ומתקדמים, לאורך כל השנה בהנחייתם המקצועית של מיטב הגולשים והשייטים בארץ.

לאתר מועדוני לב הים

Sea Gal

מועדון היאכטות Sea Gal הוקם ב- 1992 ותוך זמן קצר הפך לביתם של משיטי היאכטות והסקיפרים בישראל. בעזרת צוות מדריכים מקצועי ומסור, למעלה מ-20 יאכטות חדישות וציוד שייט מובחר הפכו במשך השנים אלפי סקיפרים את חלום ההפלגה שלהם למציאות מרתקת. ב- Sea-Gal הם מצאו בית לכל דבר: עם צוות מיומן המקדיש את כל כולו לתחום ועם אהבה גדולה לים ולמפליגים בו. מועדון היאכטות נמצא במרינה בהרצליה בה שוכנות כיתות הלימוד, מועדון השייטים המפנק וצי היאכטות המפורסם של המועדון.

לאתר Sea-Gal

קאמפ קימאמה

קאמפ קימאמה הנו מחנה קיץ בינלאומי יחיד מסוגו בישראל, אליו מגיעים, אלפי ילדים ובני נוער מ-40 מדינות ברחבי העולם. במחנה נהנים החניכים ממגוון עשיר של פעילויות ביניהן: טניס, כדורסל, כדורגל, קיקבוקסינג, גלישת גלים, גלישת רוח, צלילה, שייט, מדיה, טבע ורכיבה על סוסים, אילוף כלבים, אמנויות במה, אמנות וציור, עיצוב אופנה, בישול ועוד. כל אלו משולבים בפעילות חינוכית, עם דגש על ערכי עצמאות, מנהיגות, התפתחות אישית והעצמה. לקימאמה שלושה מחנות קיץ בישראל: קימאמה מכמורת, קימאמה חוף בבית ינאי וקימאמה כרמל- בחוף הכרמל. המחנות הם בעברית ובאנגלית ע"י מדריכים יוצאי שליחויות של הסוכנות היהודית, חיילים משוחררים וסטודנטים. ממחנה קימאמה יוצאים החניכים עם התנסויות חוויתיות שונות ומעשירות ועם קשרים אמיצים שנוצרים בין החניכים הישראלים ואלו המגיעים מחו"ל, שנשמרים לאורך שנים.

 לאתר קימאמה

ארגון גולשי הגלים בישראל

ארגון גולשי הגלים בישראל הנו הגוף הרשמי היחיד המורשה לקיים מגוון פעילויות גלישה, לרבות גלישת גלים. הארגון החל פעילותו ב- 1985, התאגד ונרשם כעמותה ב- 1986. הארגון מתוקצב ופועל בכפיפות מלאה להוראות משרד החינוך, התרבות והספורט, בתמיכת מינהל הספורט והטוטו. הארגון חבר ומצוי בקשר מתמיד עם התאחדויות הגלישה העולמית והאירופאית ופועל ע"פ תקנון בינלאומי לגלישה. בין מטרות הארגון: איגוד כל פעילויות הגלישה בארץ ושמירה על סטנדרטים גבוהים כמו אלה הנהוגים בחו"ל, פיתוח וקידום ענף הגלישה בישראל ותפקוד כ"בית" לכל הגולשים/גולשות בישראל. במסגרת פעילותו מקיים הארגון תחרויות גלישה שונות, מסמיך שופטים, מדריכים ועוזרי מדריך גלישה, מפעיל בתי ספר וקייטנות גלישה ברחבי הארץ, שולח נבחרות ייצוגיות לתחרויות ואליפויות בחו"ל, מחלק מלגות ותמיכה כספית לגולשים מצטיינים ועוד.

לאתר הארגון

ההתאחדות הישראלית לצלילה

ההתאחדות הישראלית לצלילה נוסדה בשנת 1966 ע"י מדריכי צלילה, יוצאי חיל הים ואנשי האגודה לארכיאולוגיה תת-מימית. ההתאחדות היא עמותה רשומה, העוסקת בתחומים שונים ומגוונים. עד היום הטביעה ההתאחדות שבעה כלי שיט כדי שישמשו כאתרי צלילה ותרמה להקמת אתרים נוספים, כגון פרקים ארכיאולוגיים תת-ימיים, גן הפסלים באילת ועוד. ההתאחדות פעילה במסגרת גופים ירוקים לשימור הסביבה הימית, שימור השונית ואתרי צלילה טבעיים מלאכותיים בחופי הארץ. מחלקת ההדרכה של ההתאחדות עוסקת בפיתוח אמצעי הדרכה ומערכי הדרכה לרמות השונות. ההתאחדות משקיעה רבות בפעילות צלילה לבני נוער, ובכלל זה לנוער הנמצא בסיכון. מטרות ההתאחדות הן לפתח, לעודד, לפקח ולארגן פעולות תת-מימיות על ענפיהן השונים, לרבות פעולות מחקר, הדרכה, צלילה וצילום. להוות מוסד גג ארצי לכל הארגונים הישראלים העוסקים בפעולות תת-מימיות ולייצג את ישראל בתחומים אלה בארץ ובחו"ל.

לאתר

מרינה תל אביב

 

מרינה תל – אביב, הוקמה בתחילת שנות-70 והייתה הראשונה בישראל. תחילה נבנו הרציפים, הוקמו תשתיות חשמל ומים ובהמשך החלו לעגון בה סירות ויאכטות. עם השנים הלכה והתפתחה המרינה בהתאם לצמיחתו והתפתחותו של תחום היכטות והשיט העולמי.

הצלחתה של מרינה תל – אביב, הייתה למעשה הגורם העיקרי להקמתן של המרינות בערים נוספות ברחבי הארץ – הרצליה, אשקלון, אשדוד, עכו, חיפה ואילת. במהלך 2010 נבנתה המרינה מחדש ועברה שיפוץ יסודי. הותקנו רציפים צפים מהמתקדמים בעולם, מערכות ונקודות חשמל חדשות זמינות וחסכוניות ביותר. שובר הגלים שופץ למניעת כניסת גלים בסערות ועל גביו נבנתה טיילת חדשה לרווחת התושבים והתיירים הרבים המגיעים למקום. במרינה קיימים שירותים המותאמים לנכים, שטחי חניה לנכים ומועדון שיט המותאם לנכים.

 לאתר

ישראל בשביל אופניים

ישראל בשביל אופניים פועלת לעידוד השימוש באופניים ולהגברת בטיחותם של הרוכבים בישראל. בעמותה 25 אלף חברים, הרוכבים בערים, בכבישים ובשטחים הפתוחים. ישראל בשביל אופניים היא ארגון סביבתי והחברים בו מחויבים לשמירה על השטחים הפתוחים והחופים

 לאתר

קיאק פור אול

קיאק פור אול נוסד ב- 2005, כבית לחותרי קיאק אשר המשותף לכולם הוא אהבת הים, החתירה, הסביבה והאדם. מקימי הארגון נחשפו לקיאק ככלי משקם, מי כבעל צורך ומי כמתנדב. ב-2006 הוקם המועדון בנמל יפו ונוסד הקשר עם אגודת יורדי ים זבולון. קיאק פור זבולון היא עמותה רשומה, המנהלת את מועדון הקיאק הימי. לרשות מנויי המועדון עומדים מועדון חברים, בית סירות ונמל יפו הקסום. ציוד החתירה במועדון היינו מתקדם ומאפשר למנויים ליהנות ממגוון הקיאקים המצויים בתחום. חותרי המועדון, נהנים לבד מחתירה לאורך החופים,  מתרגול וגלישה בקיאקי נהר, ממשחקי פולו וברכת תרגול למיומנויות יסוד כאסקימו רול.

 לאתר

עמותת אתגרים

עמותת אתגרים פועלת מזה 18 שנה לקידום ושילוב חברתי של ילדים, בני נוער ובוגרים עם מוגבלות באמצעות פעילות ספורט אתגרי odt.

עמותת אתגרים מפתחת ומפעילה תוכניות חינוכיות, שיקומיות וטיפוליות, יוזמת מחקרים אקדמיים, מכשירה מדריכים ומאמנים, בונה ומפתחת מערך השתלמויות וקורסים אקדמיים, רוכשת ומפתחת ציוד ומתקנים, מנגישה אתרים, מגשרת על מגבלות, מתאימה שיטות ועל ידי כך מכשירה מועדונים ומרכזי ספורט. אתגרים מפעילה חוגי ילדים ונוער בתוכניות שיקומיות חינוכיות בשעות אחר הצהריים, מעודדת פעילות עם בני משפחה, מקיימת טיולי אתגר בטבע ומעודדת ספורט עממי והישגי לחיזוק יכולותיהם של אנשים עם מוגבלות ושילובם בקהילה ובחברה.
העמותה נוסדה בראשית שנת 1995 ע"י גרעין של נכי צה"ל, נכים אזרחיים ואנשי שיקום.
מהפעילויות השונות של עמותת אתגרים נהנים כיום כ-5,000 ילדים וכ-1,000 בוגרים. הפעילויות מסובסדות על-ידי העמותה על-מנת ליצור שוויון הזדמנויות.

 לאתר

עמותת זיו נעורים

"הפעילות נתנה לי בגרות ורצון יותר להשתפר בחיים. היא עזרה לי להבין דברים שלא הבנתי לפני כן ונתנה לי אחריות. התבגרתי. הבנתי מה זה משפחה שעוזרת. ביטחון עצמי. למדתי לקחת את החיים יותר ברצינות, אף מכשול לא יכול להפיל אותך וגם אם כן לא נורא כי למדת משהו מהמכשול." (חניך זיו נעורים,2011).

זיו נעורים, הינה מלכ"ר שהוקם בספטמבר 2000 על ידי יוצאי שייטת 13 לזכר חברם זיו לוי ז"ל שנפל בעת מילוי תפקידו. העמותה מקיימת תכנית חינוכית שנתית למניעת נשירה של נוער בסיכון ממוסדות חינוך באמצעות פעילות ימית. מודל הפעילות של עמותת זיו נעורים נותן מענה חינוכי מקצועי ומקנה לבני הנוער ערכים, כלים לחיים שיסייעו להם במיצוי יכולותיהם במעגלי חיים אחרים.

רכיבי המודל

הים: מזמן אתגר, מצבי חוסר ודאות ומעל הכול מאפשר למידה אפקטיבית של הצלחה ודורש התמודדות עם מצבים שונים. המדריך החברתי: בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל בעלי ניסיון בהדרכת בני נוער בסיכון. המדריך מהווה עבור בני הנוער עוגן, דמות יציבה, משמעותית ומקנה בטחון. הקבוצה: קבוצת שייכות חיובית המחייבת התמדה ומאפשרת חיבור חברתי אחר. עמותת זיו נעורים זכתה בתו האפקטיביות של ארגון מידות-בהצטיינות.

 לאתר

עמותת קו הזינוק

עמותת קו הזינוק נוסדה בשנת 2002 והיא עוסקת ביצירת דור המנהיגות הבא של מדינת ישראל, דרך הכשרת צעירים בעלי פוטנציאל מנהיגות גבוה מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית. צעירי העמותה משתתפים בתכנית מנהיגות, הנמשכת 10 שנים ומפתחת את כישורי האופי והמיומנות הנדרשים ללידתו של מנהיג הפועל מתוך יושרה, מעורבות חברתית וחשיבה ארוכת טווח.

 לאתר


העמותה לקידום הגלישה בהרצליה

העמותה לקידום הגלישה בהרצליההעמותה שמה לעצמה כמטרה להגביר את המודעות לספורט הימי ולקדם אירועים בתחום זה, מתוך אמונה שדרך הספורט וחינוך ימי ניתן להשריש בדור ההווה והעתיד את חשיבות השמירה על הסביבה החופית. במסגרת פעילותה מקנה העמותה ידע ושיפור מיומנות הגלישה לגולשים ועורכת פעילויות ספורט גלישה הישגית, עממית וחברתית לחשיפת ספורט גלישת הגלים בהרצליה. בנוסף, מקדמים בעמותה את הספורט הימי כמנוף לשיקום נפשי, פיזי וחברתי עבור אנשים עם מוגבלויות פיזיות, נפשיות, חברתיות ובעלי צרכים מיוחדים (לרבות נכי צה"ל ונוער בסיכון) במטרה לסייע להשתלבות בחברה ולחזק את הביטחון העצמי. שמירה על איכות הסביבה בכלל ושמירה על הסביבה הימית והחופית בפרט הם חלק בלתי נפרד מהאג'נדה של העמותה. העמותה פועלת לקידום חקיקה בנושאים הקשורים לאיכות הסביבה, יישום ואכיפה, הלכה למעשה. הסוגיות הסביבתיות העיקריות בהם עוסקת העמותה הן מניעת בניה על החוף ובקרבתו, מציאת פתרונות נכונים לבעיית היצרות החופים בהרצליה ומניעת המשך זיהום החופים.

דף העמותה בפייסבוק


הדרך ה-13 – פרסום בוידאו דיגיטלי

דרך ה-13 הוקמה ב-2010 מתוך להט עז ליצירה, ניסיון של שנים בתעשיית הקולנוע והטלוויזה וחברות ארוכה בין הדר מדמוני – מפיק ויזם אינטרנט, לאמנון פיקר – תסריטאי ובמאי. איכויות הפקת הסרטים הגבוהות בנוסף להיכרות מעמיקה עם זירת ההפצה הדיגיטלית, מאפשרת לחברה לספק חבילה שלמה לפרסום בווידאו באינטרנט. הקריאטיב של החברה לוקח את המותג  למקום הכי צעיר והכי וויראלי, כמו שרק הרשת מאפשרת.ההפקה יודעת להוציא "מים מסלע" ולספק איכות של פרסומות טלוויזיה במחירים של אינטרנט. מחלקת קידום והפצה גורמת לקהל  להיחשף למותג בכל נפח ולהביא את הלקוח. הדרך ה-13 עובדת במסגרות תקציב משתנות בהתאם לצרכים ולמטרות הלקוח.

 לעמוד היו טיוב: https://www.youtube.com/user/13thWay


אתר מגזין ים Idive

מגזין ים פונה בעיקר לשוחרי צלילה בארץ ובעולם. באתר ניתן למצוא מגוון עשיר של תכנים בעלי זיקה ישירה לים בכלל ולעולם התת ימי בפרט. גלישה בין תכני האתר תוביל לכתבות, ראיונות, סיפורי צלילה, מדורים מקצועיים שונים המכילים מידע על קורסי צלילה, אתרי צלילה מומלצים בארץ ובעולם, טיפים הקשורים בצלילה חדשות ועדכונים חמים בנושא, תחרויות שונות ועוד תכנים רבים ומהנים.

 לאתר


טוטאל אימרז'ן – TI

TI – או בשמו המלא (Total Immersion הוא בית הספר לשחייה הגדול  והיחיד הפועל בפריסה ארצית. כ- 2,000 תלמידים בשנה לומדים אצלנו ברחבי הארץ ומספר התלמידים שהכשרנו עד היום עולה על 10,000 איש ואישה בכל קשת הגילאים. TI היא שיטה ללימוד שחייה שפותחה בסוף שנות ה-80 בארה"ב. ל- TI בתי-ספר לשחייה באנגליה, שוויץ, גרמניה, אוסטריה, סינגפור, יפן, אוסטרליה, סין, טיוואן, דרום אפריקה, הונג-קונג, הפיליפינים ופולין ומאמנים פעילים כמעט בכל מקום אחר בעולם. להבדיל משיטת הלימוד הקונבנציונלית, TI היא שיטת לימוד מנצחת המתחייבת כלפי התלמידים להצלחה מוכחת ומדידה. בקורס שמתקיים אחת לשבוע לאורך 10 שבועות (השיעור אורך שעה), TI יכולים ללמד כל אחד ואחת לשחות חתירה לאורך זמן וללא מאמץ. לאחר מספר שבועות רוכש התלמיד את המיומנות לשחות למרחקים ארוכים, לעסוק בספורט שיאפשר לו להוריד במשקל, לפתח כושר גופני ולפתור-למנוע בעיות גב וכאבים אחרים.

לאתר


logo sup awayבית ספר ומועדון גלישה SUPAWAY

 SUPAWAY הוא בית הספר לגלישת סאפ של עמית ענבר, המציע  שיעורים פרטיים, קורסים, סדנאות וקבוצות חתירה בסאפ. שיעורי הגלישה והחתירה מועברים על-ידי מדריכים מוסמכים, מקצועיים ומנוסים בהדרכה של כל מקצועות הגלישה. בית ספר ומועדון הגלישה SUPAWAY ממוקם בחופים בית ינאי ומכמורת ויכול להתנייד לכל מקום בארץ. מועדון SUPAWAY מתמחה בארגון טיולים מיוחדים המשלבים גלישה וחתירה בארץ ובעולם. בואו לתפוס גלים כבר מהשיעור הראשון!

 לדף הפייסבוק של העמותה

לפרטים נוספים – דברו איתנו 09-8666991


unnamedנועם יסקי – ניהול מסעות פרסום ב- Google AdWords

נועם יסקי, מנהל מסעות פרסום באמצעות Google AdWords משנת 2008.
פרטנר מורשה של Google לניהול קמפיינים ב-Google AdWord ומרצה ומלמד Google Adwords .
מתמחה ביצירת פניות עיסקיות עבור לקוחות קטנים ובינוניים.

לאתר של נועם יסקי


 

terraטרהסייקל

ארגון טרהסייקל עוסק במיחזור של שלושה זרמים (קרטוני חלב, גביעי יוגורט ועטיפות חטיפים) ובעידוד למיחזור. הפעילות מתרכזת מול בתי-ספר וגופים גדולים. החברה מעודדת מיחזור תמורת קבלת נקודות אותן ניתן להמיר בשירותים ובמוצרים שונים. אחת האופציות היא ניצול הנקודות לטובת "תרומה ל"צלול" למבצע "שקל למטר".

לאתר טרהסייקל


דרך הים- מועדון השייטים המוביל בישראל

פועל מ- 1998, מועדון השייטים דרך הים הוא נמל הבית של משפחה גדולה ומגובשת. במטבח שלנו מתבשלות ההפלגות וההרפתקאות, על המרפסת שלנו יושבת המשפחה להירגע ולהחליף חוויות, בחדרי החדרים שלנו אנו מעבירים זה לזה את הידע, הניסיון והחוויות שרכשנו עם השנים. במועדון מתקיימים לימודי שייט בכל הרמות, החל מקורס להשטת סירה ללא רישיון, דרך קורס משיטי יאכטות וקורסים מתקדמים לסקיפרים מנוסים. המועדון מציע מגוון פעילויות רחב לאוהבי הים בכלל ולמשיטי יאכטות בפרט. אנחנו מאמינים שלדעת להפליג לא מסתכם במיומנויות טכניות אלא כולל גם הכרות מעמיקה עם הסביבה הימית, התרבויות המקומיות ובעיקר – הרבה אהבה ואכפתיות לים.
דלתנו תמיד פתוחה להגדלת המשפחה ולחוויות חדשות.
אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
 לאתר

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.